Movies
Ratings
533
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
TwistersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 3.0