Titles you rated
A Melody to RememberRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0