Titles you rated
Requiem for the American DreamRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 4.5
2 Days in New YorkRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Big TimeRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 3.5
The September IssueRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.5