Series
Ratings
268
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Futurama Season 11Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Futurama Season 7Rated ★ 5.0
Futurama Season 5Rated ★ 5.0
Futurama Season 3Rated ★ 5.0
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
Futurama Season 2Rated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 3.5