Series
Ratings
45
The King's DoctorRated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0