Movies
Ratings
380
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Police Story 2013Rated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0