Series
Ratings
58
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5- Blue Mountain StateRated ★ 4.5
- Blue Mountain StateRated ★ 3.5
Blue Mountain StateRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0