Movies
Ratings
22
Love FictionRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
SplashRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
French KissRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 1.5