Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5