Titles you rated
MarathonRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 2.5