Titles you rated
2012Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0