Movies
Ratings
18
The PiratesRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5