Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5