Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0