Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0