Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0