Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Initiation LoveRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.5
The DescendantsRated ★ 3.0
The VowRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5