Series
Ratings
50
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 0.5
I Need RomanceRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Five FingersRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0