Titles you rated
The HuntRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 2.5
CanolaRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 1.5
SpotlightRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The Long Way HomeRated ★ 2.5
The MagicianRated ★ 2.0
ChasingRated ★ 2.0
BacktrackRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5