Titles you rated
Sharp2Rated ★ 3.5- Sad Love StoryRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Wife ReturnsRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 3.5
Rules of LoveRated ★ 3.5- The LandRated ★ 5.0
- Into the SunlightRated ★ 4.5