Movies
Ratings
15
The Man from NowhereRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0