Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Mad MoneyRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5