Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5