Series
Ratings
50
Full HouseRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5