Movies
Ratings
19
50/50Rated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0