Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
FleeRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
Instant SwampRated ★ 2.0
Our BodyRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
StreamingRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 2.0
Birds Without NamesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
The Floor PlanRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5