Titles you rated
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 1.0
Hidden ThingsRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Only at 22:00 on WednesdayRated ★ 0.5
One Ordinary DayRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 2.5