Movies
Ratings
19
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0