Movies
Ratings
82
HarmonyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
CasanovaRated ★ 0.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 0.5
The Princess DiariesRated ★ 0.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0