Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.0
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.0