Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 2.5
A Long VisitRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 0.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
WildRated ★ 3.5
xXxRated ★ 2.5
CrankRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5