Movies
Ratings
473
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 4.0
Mother/AndroidRated ★ 1.0
Honest CandidateRated ★ 3.0