Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0