Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0- TarotRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Noisy MansionRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0