Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
BirthdayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 0.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5