Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0