Movies
Ratings
18
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0