Movies
Ratings
133
StokerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 2.5