Movies
Ratings
63
BoltRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 1.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0