Titles you rated
MalenaRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Just MarriedRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0