Titles you rated
The Battle of AlgiersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Café LumièreRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0
The Final PieceRated ★ 2.0
The Last One for the RoadRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
The Insect WomanRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 1.5
The EelRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The Man Without a PastRated ★ 4.0