Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5
True BeautyRated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 1.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0