Movies
Ratings
425
District 9Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
PushRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 1.5
Phone BoothRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Ice PrincessRated ★ 2.0