Series
Ratings
95- The ClubhouseRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0