Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
BeatRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5