Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0