Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0