Titles you rated
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 0.5
VikingsRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 5.0