Movies
Ratings
16
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5