Series
Ratings
14
The HeirsRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0